svatební fotografie ve fine art stylu

Mým cílem je, aby vaše svatební fotografie nikdy nezestárly, aby působily upřímně, a především osobně pro vás a vaše milované. Všechny svatební kolekce zahrnují předsvatební schůzku, online galerii, kterou můžete sdílet s rodinou a přáteli, a nejméně šest hodin focení. Další doplňky, alba a hodiny navíc lze zakoupit v balíčcích nebo à la carte.

zásnubní fotografie ve fine art stylu

Předsvatební focení (zásnubní focení; párové) je skvělou příležitostí, jak se poznat ještě předtím, než s vámi strávím váš svatební den. Ale nejde jen o to se poznat, máme spolu šanci vytvořit něco mimořádného. Budete svoji třeba padesát let, ale zasnoubeni budete jen malou část svého života. Mám radost, že vás mohu zachytit v tomto unikátním životním období, kdy jste snoubenci.

portrétové fotografie ve fine art stylu

Nejen jako fotografka, ale i jako máma dobře vím, že rodinné fotografie mají v rodinných vztazích rozhodující místo. Pohled na fotky je způsob, jak si upevnit vzpomínky a připomenout si příběhy nebo vzácné okamžiky. Je pro mě důležité, abyste se při focení cítili dobře. Toho nejlépe docílíme při focení doma, v přírodě nebo na místech, která znáte a máte rádi.

najdete mě také na instagramu

Copyright 2023