Precizní a profesionální, ale zároveň milá a stále usměvavá

Pro mě s manželem to byl nezapomenutelný den plný radosti, štěstí, lásky, dojetí a to vše nám zůstane ve vzpomínkách a fotečkách!
A to nádherných fotkách díky Pavlínce! Přesně podle mého vkusu s jemným nádechem čistých tónů a osobitým stylem fotografky! Prostě dokonalé fotky, na které se stále nemohu vynadívat. Nelze jinak než doporučit všem co hledají perfektní výsledek a zároveň i skvělého parťáka na náročný svatební den.

Šárka & Tomáš

Velmi milý
a profesionální přístup

S manželkou jsme byli nadšeni ze spolupráce s Pavlínkou. Po celý den nás překvapovala nápaditostí, fotografie vypadají originálně, profesionálně a jsou dokonalou připomínkou našeho nejdůležitějšího dne. V budoucnu budeme jistě využívat jejich služeb k zaznamenání našich dalších životních milníků.
Moc děkujeme.

David & Míša

Fotky splnily a spíš
 Předčily naše očekávání

Se sympatickou a usměvavou Pavlínkou jsme byli oba moc spokojení. Nejen my, ale všichni svatební hosté chválili Pavlínčin profesionální přístup a neustálý úsměv na tváři. Fotky, které jsme dostaly, splnily a spíš i předčily naše očekávání! Ještě jednou moc děkujeme!

Nikol & Martin

krásné, jemné a přirozené svatební fotky

Páju moc doporučujeme, protože na naší svatbě předvedla nejen naprosto precizně odvedenou práci, ze které vznikly úžasné fotky, kde každá z nich má svůj vlastní příběh, ale byla i báječnou parťačkou po celý náš den a byla s ní legrace, díky čemuž jsme se při focení příjemně uvolnili.

Karol & Tom

fotky nám připomínají skvělou atmosféru celého dne

Pavča je výborná fotografka. Má velmi přátelský přístup a člověk ani neví že je focen. Svatba pro nás byla nezapomenutelná a fotky od Pavči nám připomínají skvělou atmosféru celého dne, koukáme na ně často a stále nás baví a ještě dloouho nás bavit budou. Moc děkujeme!

Eva & Pavel

fotky jsou nádherné
a těšíme se na další focení

Naprosto skvělá, stále usměvavá holčina, která naplní váš očekávaný den. Má profesionální, ale přátelské jednání, hned od začátku jsem věděla, že právě ona je ta, která nás má fotit v náš den! Když jsem viděla její fotografie, nádhera .. každá fotografie ma své kouzlo. Strašně moc děkujeme, fotografie jsou nádherné a těšíme se na další!

Verča & Lukáš

reference

najdete mě také na instagramu

Copyright 2023