Lifestyle focení

lifestyle fotografie ve fine art stylu

Nejen jako fotografka, ale i jako máma dobře vím, že rodinné fotografie mají v rodinných vztazích rozhodující místo. Pohled na fotky je způsob, jak si upevnit vzpomínky a připomenout si příběhy nebo vzácné okamžiky. Je pro mě důležité, aby jste se při focení cítili dobře. Toho nejlépe docílíme při focení doma, v přírodě, nebo na místech která znáte a máte rádi.

01 | kde budeme fotit?

Pokud nám to počasí dovolí, tak jsem vždy pro focení venku. Ať už tam, kde to dobře znáte a chodíte tam na procházky nebo na některém z mnoha krásných míst, které nám nabídne Praha a okolí. Newborn focení preferuji u vás doma, fotky nejsou tolik aranžované jako ve studiu, zato víc vypovídají o vás a vaší rodině. Také miminka jsou mnohem klidnější, pokud jsou v domácím prostředí a v náručí maminky, která není ve stresu.

02 | Je možné fotit také ve studiu?

Ano, pokud pro vás není komfortní focení u vás doma, nemáte dostatečně světlý byt nebo je počasí na draka, tak je možnost focení v pražském Lightstudiu. Studio je zaměřené především na přirozenou fotografii – je to čistý vzdušný prostor plný denního světla, se kterým souzní i světlé vybavení ateliéru.

03 | jaká je cena za lifestyle focení?

Cena je závislá na délce focení a také na vašich představách. Ráda vám pošlu svou nabídku na e-mail.

04 | focení jako dárek

Všechna focení od mě můžete darovat jako dárek své rodině a přátelům. Ráda vám vystavím Dárkový poukaz - ať už elektronicky nebo vytištěný v krásném balení.

Časté otázky

reference

Pavlína má talent a současně je moc přijemná a lidská.

 Musím říct, že mi fotografie od Pavlíny vyrazily dech. To co se ji podařilo na fotkách zachytit, je pro mě úžasné, krásné a velmi osobní. I když jsem se ze začátku focení obávala, cítila jsem se nakonec báječně a moc jsem si to užila. Až budu příště pomýšlet na focení tak už mám fotografku vybranou!

Alena B.

výsledek ohromil nejen mě, ale i všechny, kterým jsem její práci ukázala

Mám už několik zkušeností s focením od Pavlínky a pokaždé to byl velice příjemně strávený čas. Focení probíhalo vždy velice přirozeně a uvolněně. Ale nejdůležitější je výsledek, který ohromil nejen mě, ale i všechny, kterým jsem její práci ukázala. Je to člověk vedle kterého se cítíte uvolněně, který Vás vnímá ve Vaší podstatě a tudíž zachytí krásné okamžiky, které si všichni chceme uchovat.

Helena B.

Úžasná, trpělivá, precizní 

Focení miminka jsme sháněli na poslední chvíli, maximálně nám vyšla vstříc a focení bylo velmi příjemné a milé i přes nespavost prcka. Fotečky jsou všechny moc krásné. Hodnotím kladně nejen profesionální ale i lidský přístup. Mohu jen doporučit a já osobně se už teď těším na další focení.

Barbora H.

chcete více informací?

Napište mi a probereme to osobně nebo online

najdete mě také na instagramu

Copyright 2023