Svatební focení

svatební fotografie ve fine art stylu

Svatby, stejně jako ty nejúžasnější dny, ubíhají jakoby rozmazaně. Měsíce (nebo i roky) plánování vedou k oslavě, která trvá někdy méně než půl dne. Při výběru svatebního fotografa dbejte proto na to, abyste vybrali někoho, o kom máte pocit, že vám rozumí – někoho, kdo zdokumentuje všechny vaše nejcennější okamžiky, upřímnosti a vzpomínky. Najděte někoho, kdo k vám promlouvá na osobní i emocionální úrovni. Protože když je dort nakrájený, hudba je pryč a květiny uschly, zbydou vám jen vaše fotky. Nechci nic jiného, ​​než zachytit snímky, které pro vás znamenají svět a na které se chcete dívat po zbytek života. 

Ráda vás poznám osobně

Líbí se vám moje práce? To mě moc těší, bude pro mě ctí být součástí vašeho svatebního příběhu. Pojďme se ještě před svatbou poznat osobně – třeba na kávě. Zajímá mě, jak jste se poznali, jaké máte společné sny a co vám dělá radost. Také se můžeme pobavit o tom, jak si představujete váš velký den a jaká máte přání. Preferuji osobní setkání v Praze, ale pokud jste z daleka nebo vám to časové možnosti nedovolí, můžeme se potkat alespoň online na Zoomu.

1. krok

rezervace termínu

Pokud na schůzce dojdete k závěru, že jsem pro vás ta pravá svatební fotografka, ráda se stanu také vaší pravou rukou v plánování dalších detailů ohledně svatby. Pomůžu a poradím nejen kde a kdy fotit – např. svatební detaily, portréty novomanželů, skupinové foto, prskavky – aby byl výsledek co nejhezčí, ale také ráda doporučím spolehlivé vizážistky, floristy, cakeartisky, videomakery atd. Pro rezervaci vašeho svatební termínu vám potom pošlu svatební smlouvu. Po jejím podepsání a uhrazení rezervačního poplatku je termín váš a já se budu těšit na vaší svatbu.

2. krok

předsvatební focení

Předsvatební focení (zásnubní focení; párové) je skvělou příležitostí, jak se poznat ještě předtím, než s vámi strávím váš svatební den. Věřte, že svatební focení pak proběhne hladce, příjemně a pohodově. Ale nejde jen o to se poznat, máme spolu šanci vytvořit něco mimořádného. Budete svoji třeba padesát let, ale zasnoubeni budete jen malou část svého života. Mám radost, že vás mohu zachytit v tomto unikátním životním období, kdy jste snoubenci.

3. krok

Precizní a profesionální, ale zároveň milá a stále usměvavá

Pro mě s manželem to byl nezapomenutelný den plný radosti, štěstí, lásky, dojetí a to vše nám zůstane ve vzpomínkách a fotečkách!
A to nádherných fotkách díky Pavlínce! Přesně podle mého vkusu s jemným nádechem čistých tónů a osobitým stylem fotografky! Prostě dokonalé fotky, na které se stále nemohu vynadívat. Nelze jinak než doporučit všem co hledají perfektní výsledek a zároveň i skvělého parťáka na náročný svatební den.

Šárka & Tomáš

Velmi milý
a profesionální přístup

S manželkou jsme byli nadšeni ze spolupráce s Pavlínkou. Po celý den nás překvapovala nápaditostí, fotografie vypadají originálně, profesionálně a jsou dokonalou připomínkou našeho nejdůležitějšího dne. V budoucnu budeme jistě využívat jejich služeb k zaznamenání našich dalších životních milníků.
Moc děkujeme.

David & Míša

Fotky splnily a spíš
 Předčily naše očekávání

Se sympatickou a usměvavou Pavlínkou jsme byli oba moc spokojení. Nejen my, ale všichni svatební hosté chválili Pavlínčin profesionální přístup a neustálý úsměv na tváři. Fotky, které jsme dostaly, splnily a spíš i předčily naše očekávání! Ještě jednou moc děkujeme!

Nikol & Martin

krásné, jemné a přirozené svatební fotky

Páju moc doporučujeme, protože na naší svatbě předvedla nejen naprosto precizně odvedenou práci, ze které vznikly úžasné fotky, kde každá z nich má svůj vlastní příběh, ale byla i báječnou parťačkou po celý náš den a byla s ní legrace, díky čemuž jsme se při focení příjemně uvolnili.

Karol & Tom

fotky nám připomínají skvělou atmosféru celého dne

Pavča je výborná fotografka. Má velmi přátelský přístup a člověk ani neví že je focen. Svatba pro nás byla nezapomenutelná a fotky od Pavči nám připomínají skvělou atmosféru celého dne, koukáme na ně často a stále nás baví a ještě dloouho nás bavit budou. Moc děkujeme!

Eva & Pavel

fotky jsou nádherné
a těšíme se na další focení

Naprosto skvělá, stále usměvavá holčina, která naplní váš očekávaný den. Má profesionální, ale přátelské jednání, hned od začátku jsem věděla, že právě ona je ta, která nás má fotit v náš den! Když jsem viděla její fotografie, nádhera .. každá fotografie ma své kouzlo. Strašně moc děkujeme, fotografie jsou nádherné a těšíme se na další!

Verča & Lukáš

reference

chcete více informací?

Napište mi a probereme to osobně nebo online

najdete mě také na instagramu

Copyright 2023