Dárkový poukaz na focení

dárek plný vzpomínek

Originální dárek plný jedinečných vzpomínek, radosti a lásky.

Věnujte zážitek. Nejen jako vánoční dárek.

_

Dárkový poukaz je možné zakoupit pro těhotenské,

rodinné, newborn, párové nebo portrétní focení.

_

Platnost každého dárkového poukazu je jeden rok

od data jeho zakoupení a není možné její prodloužení.

_

Dárkové poukazy jsou pečlivě zabaleny do obálky

a po uhrazení platby zasílám doporučeně Českou poštou.

 

Dárkovou poukázku můžete objednat na p.jachimova@gmail.com nebo přes kontaktní formulář zde.

 

Focení jako dárek, pro každou příležitost.

Vánoční Minifocení ve studiu

Tak nám to léto uteklo jako voda, najednou je listopad a za měsíc budeme všichni netrpělivě čekat na Ježíška 🙂 Nejen jako fotografka dobře vím, že nejtěžší je každý rok sehnat krásný dárek pro rodiče a prarodiče. Takový, který by je potěšil, překvapil a rozhodně nebyl lapač prachu.

Fotografie takovým dárkem mohou být. Navíc když budou tematicky vánoční, tak mohou ozvláštnit rodinné album a možná i díky nim se člověk na chvíli vzdálí od televize a s teplým vánočním čajem v ruce si prohlédne staré album plné tištěných fotek. Takové je i poslání tohoto focení, ano, samozřejmě fotky budou uloženy na CD, ale všechny fotky dostanete také vytištěné. V případě malého balíčku klasicky ve formátu 13×18 cm, u velkého balíčku budou fotky v krásném leporelu s obálkou.

Vánoční mini-focení bude probíhat 25.11.2016 ve studiu ve Zbuzanech
(Star studio Zbuzany, U Menhiru III č. 250, Zbuzany (Praha-Západ)

Inspirací mi byla pohádka Anděl Páně, kterou mám moc ráda. Chtěla bych aby fotky byly světlé, vánoční, ale aby jste na fotkách vynikly vy a ne svítivé vánoční koule a sobí parohy, které nemám a na focení je u mě nenajdete 🙂

Vánoční balíček Mini

6 fotografií na CD + tisk 13×18 cm
Cena: 1200 Kč

Focení bude trvat cca 20 min.

Vánoční balíček Maxi

12 fotografií na CD + krásné leporelo
Cena: 2000 Kč

Focení bude trvat cca 40 min.

Samozřejmě z focení 25.11. garantuji dodání fotografií do Vánoc (v případě, že svůj výběr pošlete včas). Do dvou dní od focení pošlu odkaz na galerii, kde najdete cca 20-30 snímků v náhledové kvalitě, ze kterých si vyberete finální počet fotek, které vyretušuju a pošlu do tisku (výroby leporela). Každá další vámi vybraná fotografie nad rámec balíčku je za příplatek + 200Kč/ks. Cena za Vánoční focení je splatná v hotovosti po focení. Na focení přijďte prosím včas, aby jste si focení zbytečně nekrátili.

Rezervovat si svůj termín můžete již teď na e-mailu: p.jachimova@gmail.com do předmětu napište Vánoční focení 🙂

Budu se na vás moc těšit.

Pavlína 

PS: prosím volte sváteční oblečení – scéna bude laděná do bílé, zlaté a růžové. Pro děvčátka budou tedy nejvhodnější růžové šaty (ve studiu je krásně teplo) a pro chlapce bude nejlepší bílé tričko a džíny nebo ještě lépe nějaké krémové / hnědé kalhoty. Vy sami, pokud se budete chtít vyfotit také (ano, focení rozhodně nemusí být jen pro děti), tak se prosím slaďte do světlých barev bez výrazných vzorů a značek.

PS2: při větším zájmu je možné zrealizovat focení také v Brně (Star studio HLAVÁČOVA 379/50) nebo v Plzni (Star studio KRAŠOVSKÁ 2265/7) vždy v pracovním týdnu.

Menu