Zbožňuju příběhy.

Chci znát životní příběh každého páru, jehož svatbu fotím. Baví mne poslouchat, kde jste se poznali, dali si první pusu, nebo jak proběhla žádost o ruku – třeba kdo koho nakonec požádal, čí to byl nápad a co na to příbuzní či kamarádi.

Můj vlastní životní příběh se už přes rok točí kolem mého syna Olivera, kterého jsem měla tu čest nosit devět měsíců pod srdcem. Baví mne ho fotit, i když jeho baví daleko víc mé snahy trpělivě bojkotovat. Když ale pak zastihnu dětský úsměv na jednom z desítek nebo spíše stovek záběrů, vždy to stojí za to.

Vím, že na fotkách lidem záleží, často na nich chtějí být hezčí než ve skutečnosti. Já zase chci, aby každý na fotkách vypadal tak, jak skutečně vypadá – krásně. A povedená fotka to dokáže, dokonce aniž by fotograf musel trávit hodiny retušemi a fotografovaná osoba sotva poznala sama sebe. Jen se musíme naladit na stejnou vlnu. K tomu mi pomůže znát váš příběh.

Budu jej chtít zachytit co nejvěrněji. Nebudou to jen fotky z jednoho dne, jedné hodiny či jednoho okamžiku. Ať už jde o svatbu, focení miminka, oslavy narozenin nebo boudoir, vytvoříme spolu další příběh. Takový, na který budete rádi vzpomínat. Stejně jako já budu vždy s láskou vzpomínat na focení svého syna, který se tak rád sápe po objektivu, že vyfotit ostrou fotku je tak trochu zázrak všedního dne.

Miluju příběhy.

Menu